Klíčenka s 1m metrem MeasureMate z RCS recyklovaného ABS, žlutá
Výrazná žlutá klíčenka MeasureMate spojuje funkci přívěsku na klíče a praktického metru s délkou jednoho metru. Tělo tvoří recyklovaný ABS plast s certifikací RCS a odolná nerezová ocel.
Umožňuje pohotové měření v každé situaci a sytá barva usnadňuje hledání v tašce či batohu. Ekologické balení v papírové krabičce zbytečně nezatěžuje přírodu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Výrazná žlutá klíčenka MeasureMate spojuje funkci přívěsku na klíče a praktického metru s délkou jednoho metru. Tělo tvoří recyklovaný ABS plast s certifikací RCS a odolná nerezová ocel.
Umožňuje pohotové měření v každé situaci a sytá barva usnadňuje hledání v tašce či batohu. Ekologické balení v papírové krabičce zbytečně nezatěžuje přírodu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 44,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Žlutá |
| Materiál | recyklovaná abs, tpr |
| Počet ks v kartonu | 400 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 4 x 3.7 x 1.4 cm |
| Váha produktu | 19 g |
| Výška kartonu v cm | 22 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Šířka kartonu v cm | 23,5 cm |
| Kód produktu | 1.683176.4.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.