KLEEN SET Černá
Černá čisticí souprava v podobě pera efektivně odstraňuje nečistoty z bezdrátových sluchátek a jejich nabíjecích pouzder. Kombinuje kovový hrot pro vyčištění jemných rýh, měkkou houbičku a kartáček pro komplexní údržbu citlivé elektroniky.
Skrývá v sobě také klasickou psací potřebu s modrou náplní, což zvyšuje praktické využití při běžných činnostech. Kompaktní rozměr dovoluje mít tento užitečný nástroj neustále v kapse, v penálu nebo v kancelářském organizéru.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černá čisticí souprava v podobě pera efektivně odstraňuje nečistoty z bezdrátových sluchátek a jejich nabíjecích pouzder. Kombinuje kovový hrot pro vyčištění jemných rýh, měkkou houbičku a kartáček pro komplexní údržbu citlivé elektroniky.
Skrývá v sobě také klasickou psací potřebu s modrou náplní, což zvyšuje praktické využití při běžných činnostech. Kompaktní rozměr dovoluje mít tento užitečný nástroj neustále v kapse, v penálu nebo v kancelářském organizéru.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | PP |
| Počet ks v kartonu | 400 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | Ø1,4X15,9 CM |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 28 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 39 cm |
| Kód produktu | 4.656301.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.