Keramický hrnek WONT v krabičce, 330 ml - white
Elegantní keramický hrnek v bílé barvě představuje nadčasový doplněk pro každodenní rituály v kanceláři i doma. Klasický tvar s praktickým uchem a objemem 330 ml přesně vyhovuje standardní porci horkého nápoje.
Zaručuje dlouhou životnost precizním zpracováním a použitím kvalitního materiálu. Bez obav snáší automatické mytí i použití v mikrovlnné troubě, což výrazně usnadňuje každodenní údržbu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní keramický hrnek v bílé barvě představuje nadčasový doplněk pro každodenní rituály v kanceláři i doma. Klasický tvar s praktickým uchem a objemem 330 ml přesně vyhovuje standardní porci horkého nápoje.
Zaručuje dlouhou životnost precizním zpracováním a použitím kvalitního materiálu. Bez obav snáší automatické mytí i použití v mikrovlnné troubě, což výrazně usnadňuje každodenní údržbu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | White |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Objem hrnku | 330ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 24 |
| Rozměry produktu | 9,7 x Ø 8 cm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Udávaný objem | 330 ml |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky, Do myčky |
| Váha produktu | 317 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.36011.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.