Keramický hrnek s barevným vnitřkem IDLER, 360 ml - orange / solid black
Oranžový keramický hrnek doplněný o vnitřní stranu v odstínu solid black vyniká hravým a zároveň profesionálním vzhledem. Matná úprava vnějšího povrchu zabraňuje vzniku otisků a lesklý vnitřek vytváří zajímavý vizuální efekt při každém napití.
Pojme 360 ml tekutiny a odolná konstrukce dovoluje mytí v myčce i ohřívání nápoje v mikrovlnné troubě. Praktické ucho skvěle padne do ruky a tvoří z něj nepostradatelný kousek pro milovníka kvalitní kávy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Oranžový keramický hrnek doplněný o vnitřní stranu v odstínu solid black vyniká hravým a zároveň profesionálním vzhledem. Matná úprava vnějšího povrchu zabraňuje vzniku otisků a lesklý vnitřek vytváří zajímavý vizuální efekt při každém napití.
Pojme 360 ml tekutiny a odolná konstrukce dovoluje mytí v myčce i ohřívání nápoje v mikrovlnné troubě. Praktické ucho skvěle padne do ruky a tvoří z něj nepostradatelný kousek pro milovníka kvalitní kávy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Orange |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Objem hrnku | 360ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 24 |
| Rozměry produktu | 9,8 x Ø 9,2 cm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky |
| Váha produktu | 335 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.39485.11_233.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.