Keramický hrnek s barevným vnitřkem CHALOT, 300 ml - bílá
Jemný bílý keramický hrnek s matnou texturou vnáší do každodenního stolování moderní minimalismus. Vnitřní šedá část tvoří decentní detail, který ozvláštňuje klasický tvar a dodává každému doušku nápoje unikátní charakter.
Umožňuje bezproblémovou údržbu v myčce nádobí a zachovává si svůj vzhled i při intenzivním používání. Ergonomické ucho a objem 300 ml dělají z tohoto kousku oblíbenou součást kuchyňské výbavy pro ranní rituály.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Jemný bílý keramický hrnek s matnou texturou vnáší do každodenního stolování moderní minimalismus. Vnitřní šedá část tvoří decentní detail, který ozvláštňuje klasický tvar a dodává každému doušku nápoje unikátní charakter.
Umožňuje bezproblémovou údržbu v myčce nádobí a zachovává si svůj vzhled i při intenzivním používání. Ergonomické ucho a objem 300 ml dělají z tohoto kousku oblíbenou součást kuchyňské výbavy pro ranní rituály.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Bílá |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Objem hrnku | 300ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 24 |
| Rozměry produktu | 8.5 x ø 6.8 cm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky |
| Váha produktu | 304 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.26158.1_3.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.