Juglans bezdrátová nabíječka notebooku Černá
Multifunkční černý zápisník formátu A5 představuje propojení klasického psaní a moderní technologie. V pevných deskách z odolného polyesteru 300D je integrována bezdrátová nabíječka pro doplňování energie kompatibilním zařízením přímo během práce.
Obsahuje 80 linkovaných listů pro poznámky a USB kabel pro napájení dobíjecí plochy. S maximálním výstupem 1000 mA poskytuje praktické řešení pro udržení telefonu v provozu bez nutnosti hledat volnou zásuvku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Multifunkční černý zápisník formátu A5 představuje propojení klasického psaní a moderní technologie. V pevných deskách z odolného polyesteru 300D je integrována bezdrátová nabíječka pro doplňování energie kompatibilním zařízením přímo během práce.
Obsahuje 80 linkovaných listů pro poznámky a USB kabel pro napájení dobíjecí plochy. S maximálním výstupem 1000 mA poskytuje praktické řešení pro udržení telefonu v provozu bez nutnosti hledat volnou zásuvku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 30,1 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 145×215×18 mm |
| Váha produktu | 300 g |
| Výška kartonu v cm | 23,7 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 27,5 cm |
| Kód produktu | 8.51440.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.