On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Dřevěné LED hodiny

Kousek přírody si zaslouží každá kancelář i každá domácnost. Aby vaši zákazníci nikdy neztratili přehled o čase, nadělte jim k blížícím se Vánocům designové dřevěné stolní digitální hodiny, které ještě neviděli.
Náhled
Náhled
Náhled

Neviditelný čas

Na první pohled by vás nenapadlo, že se díváte na stolní hodiny. Spíše by vás napadlo, kdo tu nechal ležet ten dřevěný špalíček. Pak se ale na přední straně špalíku rozsvítí digitální číslice a prozradí vám aktuální čas. A vy zůstanete jen překvapeně stát a přemýšlet, jak se tam ten čas dostal. Na „displeji“ se kromě času zobrazuje také teplota a datum. Nechybí možnost nastavení budíku. Většina modelů nabízí také „hlasové ovládání“ – zhasnutý „displej“ jednoduše rozsvítíte vytvořením libovolného hluku. Upřímně, ani my nevíme, jak hodiny přesně fungují, jelikož jejich dodavatel si úzkostlivě střeží své know-how a neprozradí více, než je nezbytné. S jistotou ale víme, že hodiny přitáhnou pozornost a vzbudí zvědavost u každého, kdo kolem nich projde.

Jak hodiny fungují

Náhled Výše jsme uvedli, že nemáme přesnou představu o tom, jak mohou hodiny zobrazovat čas na povrchu dřeva, ale něco přeci jen víme. Hodiny jsou z materiálu MDF (medium density fibreboard), což je materiál vyráběný z přírodního dřeva, který má jemnější strukturu než dřevotříska a neobsahuje žádná lepidla. Napájení je u každého modelu různé – některé druhy vyžadují zapojení do elektrické sítě, jiné fungují jen na baterie a další typy kombinují obě možnosti napájení. Svícení číslic zajišťují LED diody, takže provoz hodin není nijak energeticky náročný a nákladný. Všechny modely jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních. Také barvu číslic můžete vybírat ze čtyř možností – červené, zelené, modré a bílé.

Zaujaly vás dřevěné digitální hodiny? Rádi byste získali bližší informace o možnostech výroby a dodání? Vyplňte formulář níže a my vás budeme neprodleně kontaktovat.

Pokud je to možné, upřesněte ve formuláři svou představu a požadavky na produkt či jeho variantu. Na obecnou poptávku bez jakéhokoli upřesnění je velice obtížné odpovědět. Cena je značně závislá na požadovanám množství a provedení produktu. Děkujeme.

Hlavní výhody

 • designový doplněk
 • skvělý dárek
 • netradiční zpracování

Orientační podmínky a možnosti

 • branding:
  tampontisk, laserové gravírování
 • minimální odběr:
  100 kusů
 • orientační cena:
  od 490 Kč/ks bez DPH
  závisí na modelu hodin
 • doba dodání:
  70-80 dnů

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.