Fixpen kuličkové pero Modrá
Multifunkční modré kuličkové pero přináší chytrou kombinaci psacího nástroje a základního technického vybavení. V lehkém plastovém těle se nachází zabudovaná vodováha pro kontrolu roviny, pravítko a skrytý plochý i křížový šroubovák pod krytkou.
Zaručuje komfortní úchop a modrou náplň pro čisté vedení linky při psaní v kanceláři nebo dílně. Kovový klip spolehlivě drží pero na svém místě, zatímco klikací mechanismus chrání hrot před nechtěným vyschnutím.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Multifunkční modré kuličkové pero přináší chytrou kombinaci psacího nástroje a základního technického vybavení. V lehkém plastovém těle se nachází zabudovaná vodováha pro kontrolu roviny, pravítko a skrytý plochý i křížový šroubovák pod krytkou.
Zaručuje komfortní úchop a modrou náplň pro čisté vedení linky při psaní v kanceláři nebo dílně. Kovový klip spolehlivě drží pero na svém místě, zatímco klikací mechanismus chrání hrot před nechtěným vyschnutím.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Modrá |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | pvc |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø10×149 mm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem, Multifunkční |
| Váha produktu | 10 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.49063.5.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.