Dárková sada zápisníku A6 s pevnou obálkou a MagSafe peněženky Kern, Grey
Šedá dárková sada propojuje praktický zápisník formátu A6 a moderní MagSafe peněženku na mobilní telefon. Zápisník zaujme tmavě šedým obalem z recyklovaného plastu a 80 linkovanými listy krémové barvy, které bezpečně fixuje černé elastické zapínání.
Zahrnuje průhlednou MagSafe peněženku na jednu kartu, kterou lze magneticky připnout k iPhonu nebo k jinému telefonu pomocí přiloženého kovového kroužku. Celý set je uložen v elegantní černé kartonové krabičce připravené k okamžitému darování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Šedá dárková sada propojuje praktický zápisník formátu A6 a moderní MagSafe peněženku na mobilní telefon. Zápisník zaujme tmavě šedým obalem z recyklovaného plastu a 80 linkovanými listy krémové barvy, které bezpečně fixuje černé elastické zapínání.
Zahrnuje průhlednou MagSafe peněženku na jednu kartu, kterou lze magneticky připnout k iPhonu nebo k jinému telefonu pomocí přiloženého kovového kroužku. Celý set je uložen v elegantní černé kartonové krabičce připravené k okamžitému darování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 40 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Grey |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Rozměry produktu | 18 x 14,8 cm |
| Váha produktu | 201 g |
| Výška kartonu v cm | 18 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 51 cm |
| Kód produktu | 5.728644.3.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.