Kukačkové hodiny CUCKOO BIRD Černá
Černé kukačkové hodiny vyrobené z kvalitní MDF desky představují moderní interpretaci klasického interiérového doplňku. Integrovaný bílý LED displej přehledně zobrazuje čas i aktuální pokojovou teplotu. Malý ptáček vykukuje a zpívá každou celou hodinu, což dodává domovu jedinečné kouzlo a hravou atmosféru.
Pracují s funkcí automatického ztlumení zvuku v čase od 22:00 do 6:00, čímž zajišťují klidný a ničím nerušený spánek. Budík s doprovodným kukaččím zvukem zaručuje příjemné ranní vstávání v originálním přírodním stylu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černé kukačkové hodiny vyrobené z kvalitní MDF desky představují moderní interpretaci klasického interiérového doplňku. Integrovaný bílý LED displej přehledně zobrazuje čas i aktuální pokojovou teplotu. Malý ptáček vykukuje a zpívá každou celou hodinu, což dodává domovu jedinečné kouzlo a hravou atmosféru.
Pracují s funkcí automatického ztlumení zvuku v čase od 22:00 do 6:00, čímž zajišťují klidný a ničím nerušený spánek. Budík s doprovodným kukaččím zvukem zaručuje příjemné ranní vstávání v originálním přírodním stylu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 37 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Počet ks v kartonu | 30 |
| Rozměry produktu | 9,0X6,7X15,8CM |
| Váha produktu | 250 g |
| Výška kartonu v cm | 37 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 4.715903.2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.