Akrylová bezdrátová nabíječka CRYL Transparentní
Transparentní akrylová nabíječka CRYL slouží jako moderní bezdrátová stanice a pevný stojánek v jednom. Čistý průhledný design nechává vyniknout vnitřní technologii a skvěle doplňuje pracovní prostor, zatímco výkon 15 W zajišťuje svižné doplnění energie telefonu.
Podporuje rychlé nabíjení s parametry 9 V / 1,67 A a umožňuje sledovat notifikace na displeji i během procesu napájení. Stabilní konstrukce drží telefon v ideálním úhlu pro videohovory nebo sledování videí bez nutnosti držení v ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Transparentní akrylová nabíječka CRYL slouží jako moderní bezdrátová stanice a pevný stojánek v jednom. Čistý průhledný design nechává vyniknout vnitřní technologii a skvěle doplňuje pracovní prostor, zatímco výkon 15 W zajišťuje svižné doplnění energie telefonu.
Podporuje rychlé nabíjení s parametry 9 V / 1,67 A a umožňuje sledovat notifikace na displeji i během procesu napájení. Stabilní konstrukce drží telefon v ideálním úhlu pro videohovory nebo sledování videí bez nutnosti držení v ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 38 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Transparentní |
| Materiál | akryl |
| Počet ks v kartonu | 60 |
| Rozměry produktu | 12,4X6,9X7,1CM |
| Váha produktu | 270 g |
| Výška kartonu v cm | 31 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 4.715578.16.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.