Bluetooth reproduktor Kompec RCS RABS - bílá
Bezdrátový reproduktor v bílém provedení kombinuje ekologický recyklovaný plast s elegantní polyesterovou bočnicí. Vestavěný solární panel čerpá energii ze slunce a přirozeně prodlužuje dobu provozu v outdoorových podmínkách.
Usnadňuje přenášení pomocí pevného poutka a kompaktními rozměry se vejde do každého zavazadla. Balení obsahuje také USB kabel pro klasické dobíjení integrované baterie o kapacitě 300 mAh.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bezdrátový reproduktor v bílém provedení kombinuje ekologický recyklovaný plast s elegantní polyesterovou bočnicí. Vestavěný solární panel čerpá energii ze slunce a přirozeně prodlužuje dobu provozu v outdoorových podmínkách.
Usnadňuje přenášení pomocí pevného poutka a kompaktními rozměry se vejde do každého zavazadla. Balení obsahuje také USB kabel pro klasické dobíjení integrované baterie o kapacitě 300 mAh.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 35,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs, polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 63×63×27 mm |
| Váha produktu | 140 g |
| Výška kartonu v cm | 20,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 17 cm |
| Kód produktu | 4.680614.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.