Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Velmi dobré
Akce Reklamní předměty Textil a oblečení Pracovní oděvy Dárkové koše Elektro a USB Kalendáře a diáře Reklamní tašky Tiskoviny Jídlo a nápoje Venkovní reklama
Upřesnit filtrování
polyester
Na zavazování
Všechny parametry
Zavřít filtrování
Tyto čepice zajišťuje pevné a přizpůsobivé uchycení díky praktickému systému na zavazování. Jsou vyrobeny z odolného polyesteru, který si zachovává tvar a snadno se udržuje. Materiál je lehký a příjemný na nošení po celý den. Díky nastavitelnému střihu perfektně sedí na každou hlavu. Objevit dokonalý kousek do vaší outdoorové výbavy je tak snadné.

Aktivní filtry

polyester
Na zavazování
Celkem 5 produktů
Novinka VL ENLIL. Hygienická keprová čepice (190 g/m²) z bavlny (35 %) a polyesteru (65 %)
VL ENLIL. Hygienická keprová čepice (190 g/m²) z bavlny (35 %) a polyesteru (65 %)
Hygienická keprová čepice (190 g/m²) z bavlny (35 %) a polyesteru (65 %). S gumou vzadu a nastavitelná stuhami
15 barev
1 velikost
149,33 - 181,68 Kč
180,69 - 219,83 Kč (s DPH)
Zimní čepice Result Winter Essentials Thinsulate Sherpa Hat Black
Zimní čepice Result Winter Essentials Thinsulate Sherpa Hat Black
Velmi teplá zimní čepice typu „ušanka“ s fleecovým povrchem a podšívkou z falešné jehněčí vlny. Vnitřní izolační vrstva 3M Thinsulate pomáhá udržet teplo i v mrazu, nastavitelný zacvakávací pásek drží čepici pevně na hlavě. Jednobarevné provedení v černé barvě se hodí k pracovnímu oblečení i na volný čas. Povrchová úprava proti žmolkování zajišťuje delší životnost. Na přední nebo zadní část čepice lze umístit potisk textilu nebo výšivku s logem, názvem firmy či týmu – ideální pro firemní zimní výbavu. Hlavní vlastnosti Vnější materiál: 100% polyesterový flís Izolační vrstva 3M Thinsulate pro vyšší hřejivost Podšívka z polyesteru ve vzhledu jehněčí vlny Povrchová úprava proti žmolkování Nastavitelné zacvakávací zapínání pod bradou Možnost potisku a výšivky vpředu nebo vzadu
1 barva
3 velikosti
209,71 - 373,40 Kč
253,75 - 451,81 Kč (s DPH)
Kšiltovka Result Headwear Legionnaires Cap
Kšiltovka Result Headwear Legionnaires Cap
5panelová. Nízký profil. Předohnutý kšilt. Žádný středový šev. Nastavení velikosti pomocí stahovací šňůrky. Ochrana krku a uší.
2 barvy
1 velikost
113,25 - 203,85 Kč
137,03 - 246,66 Kč (s DPH)
Dětská kšiltovka Result Headwear Junior Legionnaire Cap
Dětská kšiltovka Result Headwear Junior Legionnaire Cap
5panelová. Nízký profil. Předohnutý kšilt. Žádný středový šev. Nastavení velikosti pomocí stahovací šňůrky – vyhovuje BSEN14682. Ochrana krku a uší.
5 barev
1 velikost
111,55 - 200,81 Kč
134,98 - 242,98 Kč (s DPH)
Kšiltovka Atlantis Headwear Snow Flap Stopper Cap
Kšiltovka Atlantis Headwear Snow Flap Stopper Cap
6panelová. Ušní klapka. Vzadu zcela uzavřené. Zapínání na šňůrku a zarážku. Bavlněná potní páska. Polární flísový materiál. Nestrukturovaný přední panel. Předohnutý kšilt. 4 prošití na kšiltu.
2 barvy
1 velikost
138,37 - 246,37 Kč
167,43 - 298,11 Kč (s DPH)

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

Aktuální obrázek týmu v patičce