Sada šálků Caturra na espresso - tmavě modrá
Ušlechtilá tmavě modrá sada šálků na espresso vyniká precizním zpracováním a sofistikovaným vzhledem. Matná úprava vnější strany kontrastuje s hladkým lesklým vnitřkem, čímž dodává keramice moderní charakter.
Zahrnuje dva šálky o kapacitě 85 ml doplněné o ladící podšálky pro kompletní kávový servis. Celá sada v přírodní kraftové krabici je plně kompatibilní s myčkou nádobí i mikrovlnnou troubou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Ušlechtilá tmavě modrá sada šálků na espresso vyniká precizním zpracováním a sofistikovaným vzhledem. Matná úprava vnější strany kontrastuje s hladkým lesklým vnitřkem, čímž dodává keramice moderní charakter.
Zahrnuje dva šálky o kapacitě 85 ml doplněné o ladící podšálky pro kompletní kávový servis. Celá sada v přírodní kraftové krabici je plně kompatibilní s myčkou nádobí i mikrovlnnou troubou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Tmavě modrá |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 85ml |
| Použití | Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 24 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Provedení hrnku | S podšálkem, Sada |
| Rozměry produktu | 130×130×87 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky, Do myčky |
| Váha produktu | 459 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.680711.505.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Potřebujete potisk, který odolá i mytí v myčce? Tento technologicky náročný způsob brandingu je určen pro produkty ze skla a keramiky, kdy je motiv vypálen do povrchu předmětu. Technologie využívá přímých barev, není vhodná pro složité plnobarevné motivy.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.