Cansy termo hrnek Černá
Stylový černý termo hrnek působí profesionálně a bez ucha se skvěle drží v dlani. Odolná konstrukce z recyklovaných materiálů zaručuje dlouhou životnost a stálost barevného provedení i při velmi častém používání.
Pomáhá udržet nápoj v požadovaném stavu dlouhou dobu. Uzavíratelné víčko brání nechtěnému rozstřiku tekutiny a kompaktní objem 250 ml přesně odpovídá rozměrům většiny držáků v automobilech.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylový černý termo hrnek působí profesionálně a bez ucha se skvěle drží v dlani. Odolná konstrukce z recyklovaných materiálů zaručuje dlouhou životnost a stálost barevného provedení i při velmi častém používání.
Pomáhá udržet nápoj v požadovaném stavu dlouhou dobu. Uzavíratelné víčko brání nechtěnému rozstřiku tekutiny a kompaktní objem 250 ml přesně odpovídá rozměrům většiny držáků v automobilech.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro muže |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Materiál | recyklovaná nerezová ocel, pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem termohrnku | 250ml |
| Použití | Na kávu, Do auta |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø70×140 mm |
| Typ uzávěru | Odklápěcí (flip víčko), Šroubovací |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 152 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.693944.2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.