Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Biopekárna Zemanka - Logo - img

Český výrobce poctivých domácích BIO sušenek a krekrů

Biopekárna Zemanka

Biopekárna Zemanka, známá pro svou produkci sladkých sušenek a slaných krekrů, působí na trhu od roku 2006. Od svého vzniku klade důraz na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které jsou pečlivě kombinovány do tradičních receptur s vynikajících chutí.


O Biopekárna Zemanka

  • Výroba: ČR
  • Založeno: 2006
  • Biopekárna Zemanka ctí tradiční receptury a nešetří na poctivých ingrediencích. V jejich máslových sušenkách se používá skutečně pravé máslo, což jim dodává výjimečnou chuť.

  • Jejich řada bezlepkových BIO výrobků se vyznačuje výjimečným složením a chutí, která osloví nejen bezlepkáře. Pečou také vegansky, cirkulárně a všelijak speciálně.
Biopekárna Zemanka - 2 sloupce - img

# Skvělá chuť

Chuť, kterou nezapomenete. Chuť, která si vás získá. Chuť, která vás přenese do dětství. Pro své výrobky vybírají ty nejlepší možné ingredience v BIO kvalitě.

# Kvalitní suroviny

V sušenkách a krekrech ochutnáte jen přirozené suroviny pocházející od českých dodavatelů a ekozemědělců. Chemické konzervanty, umělá barviva a aromata mají vstup zakázán.

# Poctivé receptury

Ctí tradiční receptury a nešetří na poctivých ingrediencích. Při výrobě myslí na ty, kteří jsou ve stravě omezeni dietami a na každého, kdo chce jíst zdravě.

Biopekárna Zemanka - Udržitelnost - img

Udržitelnost

 

Cirkulární produkty

Biopekárna Zemanka se zaměřuje také na výrobu cirkulárních produktů, jako jsou některé sušenky a krekry, ve kterých využívají zbytkové suroviny z jiných potravinářských procesů. Tyto suroviny, které by jinak skončily jako odpad, jsou stále bohaté na živiny a vitamíny, například dužina z odšťavněné červené řepy, mrkve nebo jablek, kávová sedlina nebo pivovarské mláto. V Biopekárně Zemanka však tyto zbytkové suroviny nacházejí další využití.
 

Bez obalu

Společnost se zaměřuje také na minimalizaci odpadu, což se projevuje i v oblasti obalů. Všechny obaly jsou navrženy tak, aby byly recyklovatelné a minimalistické.
 

Zelená energie

Společnost získává elektrickou energii pro svou pekárnu z obnovitelných zdrojů a i tím podtrhuje svůj závazek k udržitelnosti. Odebíráním takové energie dává najevo svůj důraz na ekologicky šetrný provoz, který je pro ně stejně důležitý jako vysoká kvalita jejich výrobků.

Vybírejte a ochutnejte poctivé domácí BIO sušenky a krekry od Biopekárny Zemanka

biopekarna_zemanka_ingredience

Produkty od Biopekárny Zemanka

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide