Bezdrátový reproduktor Colorissimo - růžová
Jemný růžový reproduktor s bezdrátovou technologií Bluetooth nabízí čistý zvuk v kompaktním provedení vhodném na jakoukoli cestu. Varianta s matným silikonovým povrchem je velmi příjemná na dotek a vysoce odolná proti běžnému opotřebení.
Přehrává hudbu až 8 hodin v kuse a využívá látkové očko pro bezpečné zavěšení na zavazadlo. Zabalení v estetické krabičce z něj dělá ideální pozornost pro milovníky moderního designu a kvalitního zvuku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Jemný růžový reproduktor s bezdrátovou technologií Bluetooth nabízí čistý zvuk v kompaktním provedení vhodném na jakoukoli cestu. Varianta s matným silikonovým povrchem je velmi příjemná na dotek a vysoce odolná proti běžnému opotřebení.
Přehrává hudbu až 8 hodin v kuse a využívá látkové očko pro bezpečné zavěšení na zavazadlo. Zabalení v estetické krabičce z něj dělá ideální pozornost pro milovníky moderního designu a kvalitního zvuku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 46 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Růžová |
| Materiál | abs 100 %, silikon 100 % |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 20 |
| Počet ks v kartonu | 80 |
| Váha produktu | 225 g |
| Výška kartonu v cm | 51 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Colorissimo |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 1.699971.10.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.