Bezdrátový reproduktor Prixton Beat Box - solid black
Bezdrátový reproduktor v elegantní černé barvě přehrává čistý zvuk o výkonu 6 W, který spolehlivě zaplní celou místnost. Technologie Bluetooth 5.3 zajišťuje rychlé a stabilní spojení s telefonem bez nežádoucích výpadků signálu.
Hraje až 8 hodin na jedno nabití a voděodolnost stupně IPX5 dovoluje bezpečné použití u bazénu nebo v koupelně. Vestavěný mikrofon usnadňuje vyřizování telefonních hovorů pomocí funkce handsfree.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bezdrátový reproduktor v elegantní černé barvě přehrává čistý zvuk o výkonu 6 W, který spolehlivě zaplní celou místnost. Technologie Bluetooth 5.3 zajišťuje rychlé a stabilní spojení s telefonem bez nežádoucích výpadků signálu.
Hraje až 8 hodin na jedno nabití a voděodolnost stupně IPX5 dovoluje bezpečné použití u bazénu nebo v koupelně. Vestavěný mikrofon usnadňuje vyřizování telefonních hovorů pomocí funkce handsfree.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 19 cm |
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Rozměry produktu | 9 x 11,8 x 9 cm |
| Váha produktu | 620 g |
| Výška kartonu v cm | 29 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Prixton |
| Šířka kartonu v cm | 47 cm |
| Kód produktu | 4.658563.233.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.