Bezdrátová powerbanka ARNITA s funkcí rychlého nabíjení, 10 W - šedá
Výkonná šedá powerbanka ARNITA s kapacitou 10 000 mAh udržuje elektroniku v provozu i během velmi náročného dne. Tato varianta v šedém provedení podporuje rychlé nabíjení Power Delivery o výkonu až 18 W, čímž výrazně zkracuje čas strávený připojením k síti.
Umožňuje pohodlné 10W bezdrátové nabíjení pouhým přiložením telefonu k povrchu nebo klasické propojení přes USB a USB-C konektory. Potěší funkcí rychlého vstupu pro svižné doplnění vlastní kapacity a jasnými indikátory stavu baterie, které informují o dostupné energii.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Výkonná šedá powerbanka ARNITA s kapacitou 10 000 mAh udržuje elektroniku v provozu i během velmi náročného dne. Tato varianta v šedém provedení podporuje rychlé nabíjení Power Delivery o výkonu až 18 W, čímž výrazně zkracuje čas strávený připojením k síti.
Umožňuje pohodlné 10W bezdrátové nabíjení pouhým přiložením telefonu k povrchu nebo klasické propojení přes USB a USB-C konektory. Potěší funkcí rychlého vstupu pro svižné doplnění vlastní kapacity a jasnými indikátory stavu baterie, které informují o dostupné energii.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Protection against overcharging of mobile devices, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Material safety data sheet available, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Conform Battery directive 2006/66EC, Air transport certificate used for air shipment, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Energy saving low standby current, Durable A grade materials applied, Temperature control against overheating, Protection against short circuit damage, Detection of foreign objects other than mobile devices, thus protecting charger and devices., Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Protection against peak currency transmission to devices |
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
| Hlavní barva | Šedá |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Kapacita | 10 000 |
| Materiál | abs, pc |
| Počet ks v kartonu | 32 |
| Počet kusů v balení | 16 ks |
| Rozměry produktu | 14.4 x 7.1 x 1.7 cm |
| Vlastnosti | Rychlonabíjecí, Pro mobily, Bezdrátové nabíjení, Cestovní, Do letadla, Pro tablety |
| Vstupy | Micro USB, USB-C |
| Váha produktu | 218 g |
| Výstupy | USB-A, USB-C |
| Výška kartonu v cm | 24,3 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| WirelessCharging | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 18,4 cm |
| Kód produktu | 4.25527.3.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.