Bavlněná nákupní taška OSOLE COLOUR - slonovina
Bavlněná taška v jemném odstínu slonovina působí vkusně a přirozeně při každé příležitosti. Fairtradová bavlna o gramáži 140 g/m² poskytuje pevný základ pro odpolední nákup i nošení dokumentů nebo lehčího sportovního vybavení.
Napomáhá snadnému nošení pomocí dlouhých uch a zůstává pohotově k dispozici v otevřeném provedení pro rychlou orientaci v obsahu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bavlněná taška v jemném odstínu slonovina působí vkusně a přirozeně při každé příležitosti. Fairtradová bavlna o gramáži 140 g/m² poskytuje pevný základ pro odpolední nákup i nošení dokumentů nebo lehčího sportovního vybavení.
Napomáhá snadnému nošení pomocí dlouhých uch a zůstává pohotově k dispozici v otevřeném provedení pro rychlou orientaci v obsahu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 45 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Slonovina |
| Materiál | bavlna |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 38X42CM |
| Typ tašky | Nákupní, Látkové |
| Typ úchytu | Dlouhé ucho |
| Uzavírání | Otevřená |
| Váha produktu | 70 g |
| Výška kartonu v cm | 32 cm |
| Země původu | Indie |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | IN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 40 cm |
| Kód produktu | 5.622286.10228.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.