Bavlněná froté osuška Terry L - 70×140 cm Tmavě modrá
Elegantní tmavě modrá osuška z kvalitní bavlny vnáší do interiéru nádech sofistikovanosti. Froté s gramáží 360 g/m² vyniká svou měkkostí a schopností udržet si své vlastnosti i při intenzivním používání.
Umožňuje snadné věšení na háček pomocí pevného poutka a využívá hladkou borduru pro případný reklamní či dekorativní potisk. Přírodní bavlna se postará o bleskové osušení celého těla.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní tmavě modrá osuška z kvalitní bavlny vnáší do interiéru nádech sofistikovanosti. Froté s gramáží 360 g/m² vyniká svou měkkostí a schopností udržet si své vlastnosti i při intenzivním používání.
Umožňuje snadné věšení na háček pomocí pevného poutka a využívá hladkou borduru pro případný reklamní či dekorativní potisk. Přírodní bavlna se postará o bleskové osušení celého těla.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Gramáž | 360 g/m² |
|---|---|
| Hlavní barva | Tmavě modrá |
| Materiál | bavlna |
| Obecný rozměr | Střední (70x140 cm) |
| Přesný rozměr | 70 x 140 cm |
| Tvar | Obdélníkový |
| Typ | Froté |
| Vzor | Jednobarevný |
| Země původu | Turecko |
| Kód produktu | 2.694476.505.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.