Basový reproduktor 10W Swiss Peak z RCS recykl. hliníku Šedá
Šedý hliníkový reproduktor přehrává vysoce kvalitní zvuk s hlubokými basy zajištěnými pomocí integrovaného subwooferu a dvou měničů o celkovém výkonu 10 W. Moderní rozhraní Bluetooth 5.3 zaručuje bleskové automatické párování a stabilní připojení k mobilnímu telefonu bez nepříjemných výpadků.
Poskytuje až 5 hodin nepřetržitého poslechu oblíbené hudby a bleskově se dobíjí prostřednictvím moderního USB-C portu. Praktický popruh z materiálu RPET usnadňuje přenášení v ruce, zatímco odolné tělo z recyklovaného hliníku podtrhuje prémiový charakter a dlouhou životnost.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Šedý hliníkový reproduktor přehrává vysoce kvalitní zvuk s hlubokými basy zajištěnými pomocí integrovaného subwooferu a dvou měničů o celkovém výkonu 10 W. Moderní rozhraní Bluetooth 5.3 zaručuje bleskové automatické párování a stabilní připojení k mobilnímu telefonu bez nepříjemných výpadků.
Poskytuje až 5 hodin nepřetržitého poslechu oblíbené hudby a bleskově se dobíjí prostřednictvím moderního USB-C portu. Praktický popruh z materiálu RPET usnadňuje přenášení v ruce, zatímco odolné tělo z recyklovaného hliníku podtrhuje prémiový charakter a dlouhou životnost.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform Battery directive 2006/66EC, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Material safety data sheet available, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Omezeno Stockholmskou úmluvou, nařízením EU/UK PoP, nařízením REACH (ES) č. 1907/2006, celkový fluor méně než 50 ppm |
| Délka kartonu v cm | 29,5 cm |
| Hlavní barva | Šedá |
| Materiál | recyklovaná abs, Recyklovaná slitina hliníku |
| Number Of Speakers | 2 |
| Počet ks v kartonu | 18 |
| Rozměry produktu | 13.1 x 4.2 x 7.1 cm |
| Speaker Output - W | 10 W |
| Váha produktu | 371 g |
| Výška kartonu v cm | 27,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Swiss Peak |
| Šířka kartonu v cm | 19,6 cm |
| Kód produktu | 4.722368.3.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.