Bambusový bezdrátový reproduktor BOOL s látkovým povrchem - černá
Černý bezdrátový reproduktor spojuje recyklovanou tkaninu a přírodní bambus v moderní a funkční celek. Pevný textilní povrch chrání vnitřní komponenty a dodává zařízení zajímavou texturu, která v ruce neklouže.
Umožňuje přehrávání hudby přímo z micro SD karty nebo přes Bluetooth 5.0 a zvládá vyřizování telefonních hovorů pomocí integrovaného mikrofonu. Na jedno nabití zajistí tři hodiny hudební produkce s čistými výškami i vyváženými středy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý bezdrátový reproduktor spojuje recyklovanou tkaninu a přírodní bambus v moderní a funkční celek. Pevný textilní povrch chrání vnitřní komponenty a dodává zařízení zajímavou texturu, která v ruce neklouže.
Umožňuje přehrávání hudby přímo z micro SD karty nebo přes Bluetooth 5.0 a zvládá vyřizování telefonních hovorů pomocí integrovaného mikrofonu. Na jedno nabití zajistí tři hodiny hudební produkce s čistými výškami i vyváženými středy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 34 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | ostatní |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | Ø6,1X5,3 CM |
| Váha produktu | 140 g |
| Výška kartonu v cm | 41 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 16 cm |
| Kód produktu | 4.29542.2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.