Balsamea blok Přírodní
Kompaktní spirálový blok v přírodním provedení funguje jako praktický pomocník pro každodenní poznámky. Osmdesát linkovaných listů z recyklovaného papíru poskytuje dostatek prostoru pro zápisky, náhlé nápady nebo pracovní úkoly.
Obsahuje kuličkové pero z recyklovaného materiálu s modrou náplní. Pevná vazba chrání veškeré záznamy a usnadňuje listování během důležitých schůzek nebo studia.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kompaktní spirálový blok v přírodním provedení funguje jako praktický pomocník pro každodenní poznámky. Osmdesát linkovaných listů z recyklovaného papíru poskytuje dostatek prostoru pro zápisky, náhlé nápady nebo pracovní úkoly.
Obsahuje kuličkové pero z recyklovaného materiálu s modrou náplní. Pevná vazba chrání veškeré záznamy a usnadňuje listování během důležitých schůzek nebo studia.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Přírodní |
| Materiál | recyklovaný papír, recyklovaný plast |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 126×176×10 mm |
| Váha produktu | 220 g |
| Výška kartonu v cm | 20 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 28 cm |
| Kód produktu | 5.732112.1301.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.