Anodizované hliníkové kuličkové pero LOUSED - white
Bílé kuličkové pero z anodizovaného hliníku představuje čistý minimalistický design doplněný o kontrastní ocelový klip. Specifická úprava povrchu dodává peru jemný lesk a zároveň zvyšuje mechanickou odolnost lehkého hliníkového těla.
Pracuje s černou náplní o délce stopy až 1000 metrů a klasický přítlačný systém umožňuje okamžitou přípravu k práci. Standardní hrot o šířce 1 mm zaručuje rovnoměrné dávkování inkoustu pro úhledný rukopis na jakémkoliv typu papíru.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílé kuličkové pero z anodizovaného hliníku představuje čistý minimalistický design doplněný o kontrastní ocelový klip. Specifická úprava povrchu dodává peru jemný lesk a zároveň zvyšuje mechanickou odolnost lehkého hliníkového těla.
Pracuje s černou náplní o délce stopy až 1000 metrů a klasický přítlačný systém umožňuje okamžitou přípravu k práci. Standardní hrot o šířce 1 mm zaručuje rovnoměrné dávkování inkoustu pro úhledný rukopis na jakémkoliv typu papíru.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Černá |
|---|---|
| Délka psaní | Do 1000m |
| Hlavní barva | White |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Počet ks v kartonu | 600 |
| Rozměry produktu | 13,5 x Ø 0,8 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Vzhled těla | Lesklé |
| Váha produktu | 15 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.36816.1.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.