Plastová sportovní lahev TALOGA s šejkrovou kuličkou, 500 ml - solid black / frosted clear
Sportovní lahev Taloga v elegantním černo-průhledném designu efektivně kombinuje funkci šejkru a klasické nádoby na pití. Vložená míchací kulička zajišťuje dokonale hladkou konzistenci koktejlů bez nutnosti používat rozměrné mixéry.
Využívá bezpečný uzavírací systém s výklopným pítkem, který brání úniku tekutiny i při náročném pohybu v batohu. Kompaktní rozměr a objem 500 ml přesně odpovídá jedné dávce doplňku stravy před tréninkem nebo po něm.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Sportovní lahev Taloga v elegantním černo-průhledném designu efektivně kombinuje funkci šejkru a klasické nádoby na pití. Vložená míchací kulička zajišťuje dokonale hladkou konzistenci koktejlů bez nutnosti používat rozměrné mixéry.
Využívá bezpečný uzavírací systém s výklopným pítkem, který brání úniku tekutiny i při náročném pohybu v batohu. Kompaktní rozměr a objem 500 ml přesně odpovídá jedné dávce doplňku stravy před tréninkem nebo po něm.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Solid black |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 50 |
| Objem lahve | 500 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 75 |
| Rozměry produktu | 18,5 x Ø 7,5 cm |
| Typ uzávěru a pití | Výklopné pítko |
| Vlastnosti lahve | Sportovní, Netekoucí, Se sítkem, Šejkr, Lehké |
| Váha produktu | 80 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | UNITED KINGDOM |
| Kód produktu | 1.38807.233_146.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.