Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Velmi dobré
Akce Vánoce 2026 Reklamní předměty Textil a oblečení Pracovní oděvy Dárkové koše Elektro a USB Kalendáře a diáře Reklamní tašky Tiskoviny Jídlo a nápoje Venkovní reklama
Upřesnit filtrování
4000 mAh
USB-A
Zavřít filtrování

Powerbanka 4000 mAh s USB-A

Tato powerbanka disponuje praktickou kapacitou 4000 mAh, která spolehlivě doplní energii vašemu chytrému telefonu. Výstup USB-A zajišťuje kompatibilitu s většinou mobilních zařízení. Je dokonalým pomocníkem pro cestování či celodenní výlety, kdy nemáte přístup k zásuvce. Své zařízení tak budete mít stále připravené k použití. Pořiďte si ji a zapomeňte na strach z vybité baterie.

Nejprodávanější




Aktivní filtry

4000 mAh
USB-A
Celkem 18 produktů
Celkem nalezeno 18 produktů
Vánoce Výkonná powerbanka DIDST
Výkonná powerbanka DIDST
Výkonná powerbanka DIDST je ideálním řešením pro nabíjení vašich zařízení na cestách. S kapacitou 4000 mAh poskytuje dostatek energie pro nabití chytrého telefonu nebo tabletu, a to kdykoliv a kdekoliv. Vysoká kapacita: S kapacitou 4000 mAh nabízí powerbanka DIDST dostatečný výkon pro jedno plné nabití většiny moderních chytrých telefonů, což z ní činí nezbytný doplněk pro každodenní používání. Indikátor stavu baterie: Powerbanka je vybavena čtyřmi LED diodami, které jasně indikují aktuální stav nabití baterie, takže vždy víte, kdy je potřeba ji dobít. Praktické příslušenství: Součástí balení je také micro USB/USB kabel, který umožňuje snadné připojení a nabíjení vašich zařízení. Možnost potisku: Přizpůsobte powerbanku DIDST vaším logem nebo motivem a vytvořte efektivní reklamní předmět, který vaši značku zviditelní při každém použití. Vyberte si výkonnou powerbanku DIDST a nabídněte svým klientům a obchodním partnerům praktický a spolehlivý produkt, který zajistí, že jejich zařízení budou vždy nabitá a připravena k použití.
4 barvy
106,07 - 147,86 Kč
128,34 - 178,91 Kč (s DPH)
Powerbanka RALUFOUR
Powerbanka RALUFOUR
Powerbanka RALUFOUR s kapacitou 4 000 mAh je ideálním řešením pro rychlé a efektivní nabíjení vašich zařízení na cestách. Kompaktní kapacita: Powerbanka s kapacitou 4 000 mAh poskytuje dostatek energie pro jedno až dvě plná nabití vašeho smartphonu, což z ní činí spolehlivého společníka na každodenní použití. Moderní připojení: RALUFOUR je vybavena jedním USB portem a jedním USB-C portem, což umožňuje nabíjet různá zařízení, včetně těch nejnovějších, která využívají USB-C technologii. Odolný design: Pouzdro powerbanky je vyrobeno z hliníku, který zajišťuje nejen elegantní vzhled, ale také vysokou odolnost proti nárazům a opotřebení. USB nabíjecí kabel: Součástí balení je USB nabíjecí kabel, takže máte vše potřebné pro okamžité použití. Možnost potisku: Přizpůsobte powerbanku vaším logem nebo motivem a vytvořte efektivní reklamní předmět, který zaujme při každém použití. Zvolte powerbanku RALUFOUR jako praktický a stylový nástroj pro udržení energie vašich zařízení kdykoliv a kdekoliv.
7 barev
130,77 - 181,63 Kč
158,23 - 219,77 Kč (s DPH)
Novinka Bezdrátová powerbanka typu C Juice z recyklovaného hliníku, 4000 mAh
Bezdrátová powerbanka typu C Juice z recyklovaného hliníku, 4000 mAh
Powerbanka se vstupním/výstupním portem typu C a portem USB typu A, což znamená, že lze nabíjet 2 zařízení současně. Podporuje také 5W bezdrátové nabíjení pro všechna zařízení s podporou Qi. Powerbanka je vybavena 4000mAh lithium-polymerovou baterií, která poskytuje maximální celkový výstupní výkon 10 W. Tato powerbanka je vyrobena z 28 % z recyklovaného plastu s certifikací RCS. Dodáváno s nabíjecím kabelem TPE typu C na USB typu A.
4 barvy
169,64 - 238,76 Kč
205,26 - 288,90 Kč (s DPH)
Durabank USB power banka
Durabank USB power banka
Powerbanka LENARD je moderním řešením pro všechny, kdo potřebují mít energii stále po ruce. Díky solárnímu nabíjení a kapacitě 4000 mAh je ideální pro každodenní použití i delší výlety do přírody. Solární nabíjení: Powerbanka LENARD je vybavena solárním panelem, který umožňuje dobíjení pomocí sluneční energie. To je skvělá volba pro všechny, kdo se pohybují mimo dosah elektrické sítě a chtějí zůstat nezávislí. Vysoká kapacita: S kapacitou 4000 mAh můžete snadno nabít svůj telefon nebo jiné malé elektronické zařízení, což vám poskytne dostatek energie pro celý den. LED dioda: Integrovaná LED dioda funguje jako praktická svítilna, což oceníte zejména v tmavých podmínkách nebo při kempování. Odolný design: Kombinace plastu a silikonu zajišťuje odolnost powerbanky vůči nárazům a pádu, což je ideální pro použití v terénu. Možnost potisku: Přizpůsobte powerbanku LENARD vaším logem nebo motivem a vytvořte efektivní reklamní předmět, který bude propagovat vaši značku při každém použití. Vyberte si USB powerbanku LENARD a nabídněte svým klientům nebo obchodním partnerům praktický produkt, který kombinuje moderní technologie s dlouhou životností.
6 barev
140,79 - 198,15 Kč
170,36 - 239,76 Kč (s DPH)
Novinka Powerbanka typu C Pep z recyklovaného hliníku, 4000 mAh
Powerbanka typu C Pep z recyklovaného hliníku, 4000 mAh
Pomocí vstupního/výstupního portu typu C můžete snadno nabít powerbanku nebo své zařízení, zatímco port USB typu A lze použít k současnému nabíjení dvou zařízení. Powerbanka vyrobená z 25% recyklovaného hliníku s certifikací RCS je vybavena 4000mAh lithium-polymerovou baterií, která poskytuje maximální celkový výstupní výkon 10 W. Obsahuje nabíjecí kabel TPE typu C na USB typu A.
5 barev
92,86 - 128,98 Kč
112,36 - 156,07 Kč (s DPH)
SunFour power banka
SunFour power banka
Hliníková USB power banka s 4000 mAh baterií a vestavěnou solární nabíječkou. Vč. micro USB nabíjecího kabelu.
4 barvy
191,11 - 268,96 Kč
231,24 - 325,44 Kč (s DPH)
Powerbanka 4.000mAh s USB C z RCS recykl. plastu a hliníku
Powerbanka 4.000mAh s USB C z RCS recykl. plastu a hliníku
Tato stylová powerbanka s kapacitou 4000 mAh je ideálním řešením pro nabíjení vašich zařízení na cestách. Díky kombinaci recyklovaného hliníku a ABS plastu s certifikací RCS nabízí nejen vysoký výkon, ale také odolnost a moderní design. Výkonná baterie: Powerbanka je vybavena kvalitní lithium polymerovou baterií řady A s kapacitou 4000 mAh, která poskytuje dostatečnou energii pro rychlé nabití vašeho zařízení. Praktické rozhraní: Powerbanka obsahuje jak USB C vstup a výstup (5V/2A), tak i USB A výstup (5V/2A), což umožňuje nabíjení různých typů zařízení. Světelné indikátory vás informují o stavu nabití baterie. Kompletní balení: Součástí balení je nabíjecí kabel z recyklovaného TPE, který zajišťuje pohodlné dobíjení powerbanky. Výrobek je dodáván v elegantní FSC® kraftové dárkové krabičce. Možnost potisku: Přizpůsobte powerbanku vaším logem nebo motivem a vytvořte efektivní reklamní předmět, který bude propagovat vaši značku při každém použití. Vyberte si powerbanku s kapacitou 4000 mAh a nabídněte svým klientům nebo obchodním partnerům spolehlivé a stylové řešení pro nabíjení jejich zařízení na cestách.
4 barvy
243,09 - 342,13 Kč
294,14 - 413,98 Kč (s DPH)
Bambusová solární powerbanka ARENA SOLAR, 4000 mAh - dřevo
Bambusová solární powerbanka ARENA SOLAR, 4000 mAh - dřevo
Ekologická powerbanka v přírodním dřevěném provedení spojuje moderní technologii s udržitelným bambusem. Integrovaný solární panel umožňuje průběžné doplňování energie ze slunečního záření, což oceníte zejména při dlouhém pobytu v přírodě nebo na cestách mimo dosah elektrické sítě. Zajišťuje spolehlivou kapacitu 4000 mAh a využívá dva praktické USB výstupy pro současné nabíjení dvou zařízení. Přehledné indikační světlo okamžitě informuje o stavu zbývající baterie, zatímco kompaktní tělo z bambusu zaručuje lehkost a originální vzhled každého kusu. Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
234,57 - 330,13 Kč
283,83 - 399,46 Kč (s DPH)
Bambusová powerbanka ARENAPOWER, 4000 mAh - dřevo
Bambusová powerbanka ARENAPOWER, 4000 mAh - dřevo
Stylová bambusová powerbanka ARENAPOWER v dřevěném dekoru spojuje moderní technologii s hřejivým přírodním vzhledem. Každý kus vyniká unikátní kresbou bambusu, což z něj tvoří neopakovatelný originál pro každodenní nošení. Kapacita 4000 mAh zajistí spolehlivé dobití chytrého telefonu na cestách. Obsahuje konektor typu C a praktickou světelnou indikaci stavu nabití baterie. Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
212,55 - 299,14 Kč
257,19 - 361,96 Kč (s DPH)
Novinka WIGNER. Powerbanka 4 000 mAh ve recyklovaného ABS (100% rABS) - černá
WIGNER. Powerbanka 4 000 mAh ve recyklovaného ABS (100% rABS) - černá
Elegantní černá powerbanka z recyklovaného ABS plastu sází na maximální praktičnost a velmi tenký profil. Kapacita 4 000 mAh představuje optimální kompromis mezi hmotností a výdrží, což z ní dělá nepostradatelného společníka pro každý pracovní den i dlouhé cestování. Zjednodušuje nabíjení integrovaným kabelem USB-C, takže není nutné nosit žádný další propojovací vodič navíc. Světelný indikátor neustále informuje o aktuální úrovni energie a chrání před nečekaným vybitím. Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
138,86 - 195,43 Kč
168,02 - 236,47 Kč (s DPH)
Kovový ohřívač rukou a powerbanka HUSSY, 4000 mAh - černá
Kovový ohřívač rukou a powerbanka HUSSY, 4000 mAh - černá
Černý kovový ohřívač rukou HUSSY spojuje funkci hřejivého společníka a záložního zdroje s kapacitou 4000 mAh. Robustní hliníkové tělo v tmavém odstínu efektivně vede teplo a zároveň chrání vnitřní elektroniku. Kompaktní tvar s praktickým poutkem usnadňuje manipulaci při zimních procházkách nebo čekání na spoj. Nabízí tři úrovně nastavení teploty od 30 °C do 50 °C pro individuální komfort v mrazivém počasí. Obsahuje obousměrný port USB-C i klasický výstup USB-A pro dobíjení telefonů a přibalený adaptér zvyšuje variabilitu při propojování různých typů kabelů. Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
250,21 - 352,16 Kč
302,75 - 426,11 Kč (s DPH)
Powerbanka RALUSOL
Powerbanka RALUSOL
Powerbanka RALUSOL je ideálním společníkem pro všechny, kteří potřebují mít energii vždy po ruce. Tato USB powerbanka je vybavena 4000 mAh baterií a solární nabíječkou, která vám umožní dobíjet zařízení i v situacích, kdy nemáte přístup k elektrické síti. Solární nabíjení: Díky integrovanému solárnímu panelu můžete powerbanku RALUSOL dobíjet pomocí slunečního záření, což z ní činí skvělého společníka na cesty a venkovní aktivity. Vysoká kompatibilita: Powerbanka je vybavena dvěma porty USB a jedním portem USB-C, což umožňuje nabíjet různé typy zařízení současně. Vstupní port USB-C navíc zajišťuje rychlé a efektivní dobíjení samotné powerbanky. Elegantní design: Powerbanka RALUSOL je zabalena v pouzdře z recyklovaného hliníku, což jí dodává nejen odolnost, ale i moderní vzhled. Možnost potisku: Přizpůsobte powerbanku vaším logem nebo motivem a vytvořte unikátní reklamní předmět, který bude reprezentovat vaši značku při každém použití. Zvolte powerbanku RALUSOL a nabídněte svým klientům praktický produkt, který jim dodá energii kdykoliv a kdekoliv.
4 barvy
197,79 - 278,37 Kč
239,33 - 336,83 Kč (s DPH)
Hliníková solární power banka SOLARFLAT, 4000 mAh
Hliníková solární power banka SOLARFLAT, 4000 mAh
Hliníková solární power banka SOLARFLAT je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují spolehlivé a ekologické nabíjení na cestách. Díky své solární funkci je tato powerbanka skvělým společníkem pro outdoorové aktivity. Solární nabíjení: Powerbanka SOLARFLAT je vybavena solárním panelem, který umožňuje dobíjet baterii pomocí sluneční energie, což je ideální pro použití v přírodě nebo na cestách, kde není přístup k elektrické síti. Kompaktní kapacita: Powerbanka má kapacitu 4000 mAh, což je dostatečné pro plné nabití chytrého telefonu. Výstupní proud DC5V/1A zajišťuje rychlé a stabilní nabíjení. Odolné provedení: Hliníkové tělo dodává powerbance nejen moderní a stylový vzhled, ale také zajišťuje její odolnost proti nárazům a poškrábání, což z ní činí spolehlivého společníka do náročných podmínek. Praktické funkce: Powerbanka je vybavena indikační diodou, která informuje o stavu nabití baterie. Součástí balení je také USB kabel s mikro USB konektorem, který usnadňuje nabíjení vašich zařízení. Možnost potisku: Přizpůsobte powerbanku vaším logem nebo motivem a vytvořte efektivní reklamní předmět, který bude propagovat vaši značku při každém použití. Vyberte si hliníkovou solární power banku SOLARFLAT a nabídněte svým klientům stylový a ekologický produkt, který je vždy připraven dodat energii jejich zařízením.
1 barva
124,44 - 285,68 Kč
150,57 - 345,67 Kč (s DPH)
Powerbanka FLATFOUR
Powerbanka FLATFOUR
Hliníková powerbanka FLATFOUR je elegantní a spolehlivým řešením pro nabíjení vašich zařízení na cestách. S kapacitou 4000 mAh a stylovým designem je ideálním společníkem pro každodenní použití. Elegantní design: Powerbanka FLATFOUR je vyrobena z kvalitního hliníku, který jí dodává moderní a sofistikovaný vzhled, vhodný jak pro osobní, tak firemní použití. Vysoká kapacita: S kapacitou 4000 mAh poskytuje dostatek energie pro jedno plné nabití většiny chytrých telefonů nebo tabletů, takže budete mít vždy dostatek energie na cestách. Praktické příslušenství: Součástí balení je nabíjecí kabel micro USB, který umožňuje snadné a rychlé připojení k vašim zařízením. Možnost potisku: Přizpůsobte powerbanku FLATFOUR vaším logem nebo motivem a vytvořte efektivní reklamní předmět, který zaujme při každém použití. Vyberte si hliníkovou powerbanku FLATFOUR a nabídněte svým klientům a obchodním partnerům stylový a praktický produkt, který jim poskytne potřebnou energii kdykoliv a kdekoliv.
1 barva
95,15 - 157,63 Kč
115,13 - 190,73 Kč (s DPH)
Powerbanka BAMBOOST - přírodní
Powerbanka BAMBOOST - přírodní
Elegantní powerbanka BAMBOOST v bambusovém kabátu udržuje veškerou elektroniku v provozu po celý den. Kapacita 4000 mAh postačí k plnému dobití chytrého telefonu nebo tabletu v kanceláři i na delším výletě. Využívá ekologický kryt, který dodává zařízení moderní a čistý vzhled. Součástí balení je USB nabíjecí kabel pro okamžité použití. Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
207,84 - 292,52 Kč
251,49 - 353,95 Kč (s DPH)
Powerbanka BOOSTER - přírodní
Powerbanka BOOSTER - přírodní
Bambusová powerbanka BOOSTER v přírodní barvě propojuje moderní technologie s ekologickými materiály pro efektivní napájení na cestách. Kapacita 4000 mAh spolehlivě zajistí plné nabití běžného smartphonu v momentech bez přístupu k zásuvce. Podporuje nabíjení skrze vstupy micro USB i moderní USB-C, což zjednodušuje výběr správného kabelu. Elegantní bambusový kryt dodává zařízení unikátní vzhled a příjemný povrch na dotek. Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
217,95 - 306,74 Kč
263,72 - 371,16 Kč (s DPH)

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

Aktuální obrázek týmu v patičce