Restry M pytlík na potraviny Zelená
Ekologický zelený pytlík na potraviny z recyklované bavlny nahradí stovky plastových sáčků při pravidelných nákupech. Velikost M s rozměry 150 × 210 mm představuje optimální volbu pro balení ořechů, luštěnin nebo drobnějšího ovoce.
Pevná šňůrka jistí horní lem, čímž udrží potraviny uvnitř a v naprostém bezpečí. Jemná tkanina z recyklovaných vláken šetří suroviny a dovoluje snadnou údržbu pro opakované použití.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Ekologický zelený pytlík na potraviny z recyklované bavlny nahradí stovky plastových sáčků při pravidelných nákupech. Velikost M s rozměry 150 × 210 mm představuje optimální volbu pro balení ořechů, luštěnin nebo drobnějšího ovoce.
Pevná šňůrka jistí horní lem, čímž udrží potraviny uvnitř a v naprostém bezpečí. Jemná tkanina z recyklovaných vláken šetří suroviny a dovoluje snadnou údržbu pro opakované použití.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 46 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Zelená |
| Materiál | recyklovaná bavlna |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 150×210 mm |
| Uzavírání | Stahovací šňůrka |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 38 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 25 cm |
| Kód produktu | 5.623197.6.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.