Restry M pytlík na potraviny Černá
Černý pytlík na potraviny z recyklované bavlny pomáhá efektivně omezit spotřebu jednorázových plastových sáčků. Materiál o gramáži 120 g/m2 zůstává prodyšný, což prospívá čerstvosti uložených surovin.
Využívá praktickou stahovací šňůrku pro bezpečné uzavření obsahu v rozměru 150 × 210 mm. Recyklovaná vlákna podtrhují šetrný přístup k životnímu prostředí v každé domácnosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý pytlík na potraviny z recyklované bavlny pomáhá efektivně omezit spotřebu jednorázových plastových sáčků. Materiál o gramáži 120 g/m2 zůstává prodyšný, což prospívá čerstvosti uložených surovin.
Využívá praktickou stahovací šňůrku pro bezpečné uzavření obsahu v rozměru 150 × 210 mm. Recyklovaná vlákna podtrhují šetrný přístup k životnímu prostředí v každé domácnosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 46 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | recyklovaná bavlna |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 150×210 mm |
| Uzavírání | Stahovací šňůrka |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 46 cm |
| Kód produktu | 5.55797.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.