Plastová lahev na vodu VINGA Erie z recyklovaného materiálu, 575 ml - hnědá
Stylová lahev na vodu zaujme unikátním kónickým tvarem, který zajišťuje pohodlný úchop a dodává každodenní hydrataci moderní vzhled. Vyrobená z certifikovaného recyklovaného materiálu RCS, představuje udržitelnou volbu pro každého, kdo upřednostňuje spojení odpovědného přístupu a špičkového designu.
Ergonomické provedení usnadňuje přenášení během celého dne, zatímco spolehlivý šroubovací uzávěr bezpečně udrží tekutinu uvnitř i při aktivním pohybu. Elegantní balení v dárkové krabičce z FSC papíru podtrhuje precizní zpracování a vysokou kvalitu této vkusné nádoby.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylová lahev na vodu zaujme unikátním kónickým tvarem, který zajišťuje pohodlný úchop a dodává každodenní hydrataci moderní vzhled. Vyrobená z certifikovaného recyklovaného materiálu RCS, představuje udržitelnou volbu pro každého, kdo upřednostňuje spojení odpovědného přístupu a špičkového designu.
Ergonomické provedení usnadňuje přenášení během celého dne, zatímco spolehlivý šroubovací uzávěr bezpečně udrží tekutinu uvnitř i při aktivním pohybu. Elegantní balení v dárkové krabičce z FSC papíru podtrhuje precizní zpracování a vysokou kvalitu této vkusné nádoby.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Šedá |
|---|---|
| Materiál | rpet, polypropylen |
| Objem lahve | 575 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 48 |
| Rozměry produktu | 19 x ø 7.7 cm |
| Typ uzávěru a pití | Šroubovací |
| Vlastnosti lahve | Netekoucí |
| Váha produktu | 110 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značky | VINGA |
| Kód produktu | 1.499888.3.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.