Termohrnek MANIER z recyklované oceli, 420 ml - antracitová
Moderní termohrnek s víčkem se zasunovacím systémem pro snadné pití. Ideální na cesty do práce. Dvoustěnná vakuová izolace uchová nápoj horký po dobu až 3h a studený až 6h. Vyrobeno z RCS recyklované nerezavějící oceli. RCS (Recycled Claim Standard) je globální standard, který umožňuje ověřit použití recyklovaného materiálu v produktu napříč celým dodavatelským řetězcem. Podíl použitého recyklovaného materiálu vzhledem k celkové váze produktu: 88 %. Bez BPA. Objem: 420 ml. Baleno v FSC kraftové
více
Hromadná objednávka
Termohrnek MANIER z recyklované oceli, 420 ml
Zadejte počty kusů
Konfiguraci potisku si vyberete v košíku
Popis
Moderní termohrnek s víčkem se zasunovacím systémem pro snadné pití. Ideální na cesty do práce. Dvoustěnná vakuová izolace uchová nápoj horký po dobu až 3h a studený až 6h. Vyrobeno z RCS recyklované nerezavějící oceli. RCS (Recycled Claim Standard) je globální standard, který umožňuje ověřit použití recyklovaného materiálu v produktu napříč celým dodavatelským řetězcem. Podíl použitého recyklovaného materiálu vzhledem k celkové váze produktu: 88 %. Bez BPA. Objem: 420 ml. Baleno v FSC kraftové
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro muže |
|---|---|
| Hlavní barva | Šedá |
| Izolační vlastnosti | Vakuová izolace, Dvojitá stěna |
| Materiál | recyklovaná nerezová ocel |
| Objem termohrnku | 420ml |
| Počet ks v kartonu | 18 |
| Počet kusů v balení | 6 ks |
| Rozměry produktu | 11.8 x 13 x ø 8.8 cm |
| Typ uzávěru | Posuvný (slide) |
| Ucho | S uchem |
| Váha produktu | 274 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.26037.311.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.