On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Strojní výšivka

Strojní výšivka je vhodnou technologií pro reprezentativní branding firemního oblečení a reklamních předmětů z textilních materiálů. Vyšívané motivy mohou obsahovat až 15 různě barevných nití. Výšivka je díky své odolnosti vhodná i pro branding pracovních oděvů. Vyšitím motivu na samostatný kus látky získáte nášivku – skvělý propagační předmět, který si lidé rádi vezmou a přišijí na oblíbený kus oblečení, batoh nebo jiné viditelné místo.

Výhody a nevýhody strojní výšivky

  • Reprezentativní vzhled
  • Mechanická odolnost
  • Dlouhá životnost
  • Omezený výběr barev vyšívacích nití (cca 370 barev)
  • Opravdu velké motivy mohou být nepohodlné při nošení
  • Vyšší cena u složitých motivů

Výroba

Z grafických podkladů se vytvoří speciální program pro vyšívací stroj. Vyšívaný produkt se upne do rámečku a vloží do vyšívacího stroje. Ten už pak automaticky na základě naprogramovaných kroků vyšívá jednotlivé stehy a uchycuje je do podkladového materiálu, který bývá z rubové strany výšivky. Každá výšivka se na závěr ručně začistí, aby byla příjemná na pohled i nošení.

Vlastnosti strojní výšivky

Varianty Strojní výšivka, samostatná nášivka
Materiál Textil
Rychlost Orientačně 6–9 pracovních dní *
Barevnost Až 15 barev podle vzorníku vyšívacích nití Marathon
Omezení Nelze vyšívat do příliš tenkého textilu. Krycí látka na rubové straně výšivky.

* Přesné výrobní termíny a finální ceny každé potiskové technologie získáte v on-line kalkulátorech. Minimální množství pro objednávku, seznam vhodných technologií a další užitečné informace pak najdete v detailech jednotlivých produktů.

Podklady pro výrobu

Tiskové podklady připravujte v křivkách (vektorech). Například soubory s příponou .ai (program Adobe Illustrator), .eps (Adobe Illustrator, Adobe InDesign a další), .cdr (Corel Draw). Výšivka se řídí vzorníkem vyšívacích nití Marathon, který vychází ze vzorníku barev Pantone. Podle něj definujte barvy v motivu. Případně barvy převedeme z dodaných podkladů a zašleme ke schválení.

Podrobnější informace k přípravě podkladů najdete v DTP manuálu. Nebo přípravu podkladů přenechte našim zkušeným grafikům, kteří vám tisková data vytvoří od nuly.

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA