Popis
Speciální bezbateriové stolní hodiny s velkým LCD displejem. Baterie nejsou potřeba, stačí dolít vodu.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 58 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Matná Stříbrná |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Rozměry produktu | 10X10X9 CM |
| Váha produktu | 150 g |
| Výška kartonu v cm | 49 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 24 cm |
| Kód produktu | 4.27951.10274.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.