Plastový hrnek CREPT, 350 ml - red
Pevný červený hrnek CREPT vyniká jednoduchou jednostěnnou konstrukcí z kvalitního plastu. Skvěle poslouží jako odolná alternativa ke klasické keramice všude tam, kde hrozí riziko rozbití nádobí.
Poskytuje objem 350 ml, který vyhovuje milovníkům velkých porcí čaje nebo latté. Zajišťuje pohodlné držení pomocí praktického ouška a vysokou mechanickou odolnost při pádu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Pevný červený hrnek CREPT vyniká jednoduchou jednostěnnou konstrukcí z kvalitního plastu. Skvěle poslouží jako odolná alternativa ke klasické keramice všude tam, kde hrozí riziko rozbití nádobí.
Poskytuje objem 350 ml, který vyhovuje milovníkům velkých porcí čaje nebo latté. Zajišťuje pohodlné držení pomocí praktického ouška a vysokou mechanickou odolnost při pádu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Red |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 50 |
| Objem hrnku | 350ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 60 |
| Rozměry produktu | 10 x Ø 9 cm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Váha produktu | 165 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | UNITED KINGDOM |
| Kód produktu | 1.37945.7.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.