Plastová lahev GOLOVIN s šejkrovou kuličkou, 650 ml - green / frosted clear
Prostorná sportovní lahev v osvěžujícím zeleno-čirém provedení pojme až 650 ml tekutiny. Tato lehká nádoba z kvalitního plastu se skvěle hodí pro celodenní hydrataci v práci i při náročném sportovním výkonu.
Zajišťuje efektivní promíchání doplňků stravy pomocí přiložené šejkrové kuličky. Výklopné pítko na těsnícím víčku umožňuje rychlý přístup k nápoji a celou lahev po použití bezpečně umyje myčka nádobí.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Prostorná sportovní lahev v osvěžujícím zeleno-čirém provedení pojme až 650 ml tekutiny. Tato lehká nádoba z kvalitního plastu se skvěle hodí pro celodenní hydrataci v práci i při náročném sportovním výkonu.
Zajišťuje efektivní promíchání doplňků stravy pomocí přiložené šejkrové kuličky. Výklopné pítko na těsnícím víčku umožňuje rychlý přístup k nápoji a celou lahev po použití bezpečně umyje myčka nádobí.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Green |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 50 |
| Objem lahve | 650 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Rozměry produktu | 22,3 x Ø 7,5 cm |
| Typ uzávěru a pití | Výklopné pítko |
| Vlastnosti lahve | Do myčky |
| Váha produktu | 88 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | UNITED KINGDOM |
| Kód produktu | 1.38816.6_146.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.