Plastová bezdrátová sluchátka Urban Vitamin TENS s funkcí potlačování hluku - bílá
Bílá bezdrátová sluchátka s pokročilým potlačováním hluku ANC umožňují plné soustředění na hudbu i v rušném městském prostředí nebo hromadné dopravě. Technologie ENC zároveň čistí hlas při telefonování, takže vás druhá strana uslyší naprosto zřetelně bez rušivých vlivů okolí. Čistý bílý design působí nadčasově a profesionálně.
Vydrží hrát až 5 hodin na jedno nabití a přibalené pouzdro prodlouží celkovou dobu poslechu o dalších 20 hodin. Jednoduché dotykové ovládání přímo na sluchátku dovoluje bleskově přijímat hovory nebo přepínat skladby, což zajišťuje maximální pohodlí bez nutnosti sahat po mobilním telefonu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílá bezdrátová sluchátka s pokročilým potlačováním hluku ANC umožňují plné soustředění na hudbu i v rušném městském prostředí nebo hromadné dopravě. Technologie ENC zároveň čistí hlas při telefonování, takže vás druhá strana uslyší naprosto zřetelně bez rušivých vlivů okolí. Čistý bílý design působí nadčasově a profesionálně.
Vydrží hrát až 5 hodin na jedno nabití a přibalené pouzdro prodlouží celkovou dobu poslechu o dalších 20 hodin. Jednoduché dotykové ovládání přímo na sluchátku dovoluje bleskově přijímat hovory nebo přepínat skladby, což zajišťuje maximální pohodlí bez nutnosti sahat po mobilním telefonu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Material safety data sheet available, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Air transport certificate used for air shipment, Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
| Délka kartonu v cm | 43 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs, pc |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 6.8 x 4.5 x 3.1 cm |
| Váha produktu | 49 g |
| Výška kartonu v cm | 23 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| WirelessCharging | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Urban Vitamin |
| Šířka kartonu v cm | 43 cm |
| Kód produktu | 4.25724.1.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.