Plastová bezdrátová sluchátka Urban Vitamin RHYTHMS s aktivním potlačováním hluku - modrá
Stylová modrá sluchátka s funkcí ANC efektivně odstiňují hluk letadla, vlaku nebo rušné kanceláře pro nerušený poslech. Integrovaný transparentní režim umožňuje bezpečně vnímat okolní dění nebo komunikovat s lidmi bez vyndávání sluchátek z uší, což zvyšuje komfort v městském provozu.
Splňují normu odolnosti IPX4 a bez problému zvládnou náročný trénink nebo nečekanou dešťovou přeháňku. Kompaktní dobíjecí krabička se snadno vejde do kapsy a poskytuje dostatek energie pro celkem 25 hodin kvalitního přehrávání oblíbených podcastů a skladeb.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylová modrá sluchátka s funkcí ANC efektivně odstiňují hluk letadla, vlaku nebo rušné kanceláře pro nerušený poslech. Integrovaný transparentní režim umožňuje bezpečně vnímat okolní dění nebo komunikovat s lidmi bez vyndávání sluchátek z uší, což zvyšuje komfort v městském provozu.
Splňují normu odolnosti IPX4 a bez problému zvládnou náročný trénink nebo nečekanou dešťovou přeháňku. Kompaktní dobíjecí krabička se snadno vejde do kapsy a poskytuje dostatek energie pro celkem 25 hodin kvalitního přehrávání oblíbených podcastů a skladeb.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Air transport certificate used for air shipment, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Conform Phtalate content, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Material safety data sheet available, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU |
| Délka kartonu v cm | 38,5 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 6.2 x 5 x 2.5 cm |
| Váha produktu | 47 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Urban Vitamin |
| Šířka kartonu v cm | 37 cm |
| Kód produktu | 4.25728.5.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.