Plastová bezdrátová sluchátka Urban Vitamin RHYTHMS s aktivním potlačováním hluku - černá
Elegantní černá sluchátka s aktivním potlačováním hluku ANC eliminují okolní ruchy až o 25 dB pro nerušený hudební prožitek v jakémkoliv prostředí. Potřebujete-li náhle vnímat okolí, stačí aktivovat transparentní režim, který propustí zvuky k uším bez nutnosti sluchátka sundávat.
Chrání vnitřní elektroniku certifikací IPX4, která spolehlivě odolá potu i nepřízni počasí při venkovních aktivitách. Nabíjecí pouzdro zajistí celkem 25 hodin provozu, což postačí na několik dní intenzivního používání v práci, v posilovně i na cestách.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní černá sluchátka s aktivním potlačováním hluku ANC eliminují okolní ruchy až o 25 dB pro nerušený hudební prožitek v jakémkoliv prostředí. Potřebujete-li náhle vnímat okolí, stačí aktivovat transparentní režim, který propustí zvuky k uším bez nutnosti sluchátka sundávat.
Chrání vnitřní elektroniku certifikací IPX4, která spolehlivě odolá potu i nepřízni počasí při venkovních aktivitách. Nabíjecí pouzdro zajistí celkem 25 hodin provozu, což postačí na několik dní intenzivního používání v práci, v posilovně i na cestách.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Air transport certificate used for air shipment, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Conform Phtalate content, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Material safety data sheet available, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU |
| Délka kartonu v cm | 38,5 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 6.2 x 5 x 2.5 cm |
| Váha produktu | 47 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Urban Vitamin |
| Šířka kartonu v cm | 37 cm |
| Kód produktu | 4.25726.2.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.