Plastová bezdrátová sluchátka Motorola MOTO 85 - černá
Černé bezdrátové špunty s ergonomickým tvarováním zajišťují pohodlné usazení a nerušený poslech v pohybu. Dotykové ovládání přímo na těle usnadňuje přepínání skladeb i aktivaci hlasového asistenta Siri nebo Google Assistant.
Odolávají vodě podle standardu IPX5 a na jedno nabití hrají 6 hodin, přičemž dobíjecí pouzdro přidá dalších 15 hodin energie. Integrovaný mikrofon umožňuje čisté vyřizování telefonních hovorů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černé bezdrátové špunty s ergonomickým tvarováním zajišťují pohodlné usazení a nerušený poslech v pohybu. Dotykové ovládání přímo na těle usnadňuje přepínání skladeb i aktivaci hlasového asistenta Siri nebo Google Assistant.
Odolávají vodě podle standardu IPX5 a na jedno nabití hrají 6 hodin, přičemž dobíjecí pouzdro přidá dalších 15 hodin energie. Integrovaný mikrofon umožňuje čisté vyřizování telefonních hovorů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Air transport certificate used for air shipment, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Conform Phtalate content, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Material safety data sheet available, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU |
| Délka kartonu v cm | 51 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Rozměry produktu | 4.4 x 1.9 x 2.4 cm |
| Váha produktu | 45 g |
| Výška kartonu v cm | 15 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Motorola |
| Šířka kartonu v cm | 23 cm |
| Kód produktu | 4.25698.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.