Pero VINGA Timo z RCS recyklovaného hliníku, černá
Elegantní černé pero propojuje minimalistický skandinávský design s důrazem na udržitelnost. Tělo z recyklovaného hliníku potažené vkusným PU materiálem s texturou kůže zaručuje stabilní a příjemný úchop při psaní v kanceláři i na schůzkách.
Umožňuje plynulé psaní modrým inkoustem s délkou stopy až 1200 metrů. Otočný mechanismus v kombinaci s praktickým klipem usnadňuje každodenní používání a certifikace RCS potvrzuje transparentní původ recyklovaných materiálů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní černé pero propojuje minimalistický skandinávský design s důrazem na udržitelnost. Tělo z recyklovaného hliníku potažené vkusným PU materiálem s texturou kůže zaručuje stabilní a příjemný úchop při psaní v kanceláři i na schůzkách.
Umožňuje plynulé psaní modrým inkoustem s délkou stopy až 1200 metrů. Otočný mechanismus v kombinaci s praktickým klipem usnadňuje každodenní používání a certifikace RCS potvrzuje transparentní původ recyklovaných materiálů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka psaní | 1000-1999m |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | recyklovaný hliník, mosaz |
| Mechanismus ovládání | Otočné |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 13.8 x 1.4 x 1.1 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Vzhled těla | Kožené |
| Váha produktu | 29 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka propisky | VINGA |
| Kód produktu | 1.681704.2.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.