Linkovaný zápisník AGHAS s deskami z cukrové třtiny, formát A5 - zelená
Zelený zápisník AGHAS s obalem z přírodní cukrové třtiny vnáší do pracovního prostředí kousek přírody a vysoký etický standard. Pevné desky s certifikátem Bonsurco kryjí 80 listů kvalitního krémového papíru, který pochází z šetrně obhospodařovaných FSC lesů.
Poskytuje 160 linkovaných stran připravených pro rychlé poznámky z porad i hloubkové plánování úkolů. Harmonická zelená barva podtrhuje ekologický charakter použitých materiálů a dodává celku svěží a moderní vzhled.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Zelený zápisník AGHAS s obalem z přírodní cukrové třtiny vnáší do pracovního prostředí kousek přírody a vysoký etický standard. Pevné desky s certifikátem Bonsurco kryjí 80 listů kvalitního krémového papíru, který pochází z šetrně obhospodařovaných FSC lesů.
Poskytuje 160 linkovaných stran připravených pro rychlé poznámky z porad i hloubkové plánování úkolů. Harmonická zelená barva podtrhuje ekologický charakter použitých materiálů a dodává celku svěží a moderní vzhled.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Certifikáty | Conform Cadmium directive 91/338/EC, Conform the U.S. lead content, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 33,2 cm |
| Formát | A5 |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Gramáž papíru | 90 g/m2 |
| Hlavní barva | Zelená |
| Linky | Linkované |
| Materiál | Bagasový papír |
| PaperRulingLayout | Linkované stránky |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 20 x 14 x 1 cm |
| Rozsah | 160 |
| Typ a barva papíru | Papír z cukrové třtiny, Krémový - ivory |
| Váha produktu | 260 g |
| Výška kartonu v cm | 38 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 23,1 cm |
| Kód produktu | 8.501112.6.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.