Linkovaný zápisník ABASE s tvrdými deskami v dekoru dřeva, formát A5 - světle hnědá
Designový světle hnědý zápisník ABASE přitahuje pozornost tvrdými deskami s věrným dekorem dřeva, které zajišťují vysokou odolnost proti poškození. Ukrývá 80 listů krémového linkovaného papíru s prestižní certifikací FSC, zaručující původ dřevní hmoty z udržitelně obhospodařovaných lesů.
Využívá papír o gramáži 80 g/m2 pro hladké psaní bez nepříjemného propíjení inkoustu. Představuje vkusný doplněk pro každého, kdo preferuje přírodní vzhled a nekompromisní kvalitu zpracování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Designový světle hnědý zápisník ABASE přitahuje pozornost tvrdými deskami s věrným dekorem dřeva, které zajišťují vysokou odolnost proti poškození. Ukrývá 80 listů krémového linkovaného papíru s prestižní certifikací FSC, zaručující původ dřevní hmoty z udržitelně obhospodařovaných lesů.
Využívá papír o gramáži 80 g/m2 pro hladké psaní bez nepříjemného propíjení inkoustu. Představuje vkusný doplněk pro každého, kdo preferuje přírodní vzhled a nekompromisní kvalitu zpracování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Certifikáty | Conform Cadmium directive 91/338/EC, Conform the U.S. lead content, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 39,5 cm |
| Formát | A5 |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Gramáž papíru | 80 g/m2 |
| Hlavní barva | světle hnědá |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír |
| PaperRulingLayout | Linkované stránky |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21.8 x 14 x 1.2 cm |
| Rozsah | 160 |
| Typ a barva papíru | Krémový - ivory |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka |
| Váha produktu | 260 g |
| Výška kartonu v cm | 24,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 33 cm |
| Kód produktu | 8.501106.903.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.