Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Reklamní předměty pro letní propagaci
 

Propagujte svou značku během celého léta nejen v České republice, ale po celém světě! Reklamní předměty pro letní aktivity jsou skvělým způsobem, jak zvýšit povědomí o vaší značce. Představte si, že vaše logo a sdělení budou viditelné pořád – na výletech, piknicích, festivalech a dokonce i během letních dovolených! Obdarovaní totiž rádi využívají praktické reklamní předměty. Teď už jen vybrat ty správné.

 

Žena na pláži s brýlemi s firemním logem.

Jak na letní propagaci?

Vybírejte užitečné a praktické dárky. Reklamní předměty pro letní aktivity, jako jsou plážové osuškykšiltovky, lahve, vodácká trička nebo sluneční brýle, jsou nejen praktické, ale také pro obdarovaného hodnotné dárky. Tím, že lidem dáte užitečné předměty, které potřebují během letních aktivit a dovolených, posilujete jejich pozitivní vnímání vaší značky.

Nevyhýbejte se propagaci na letních akcích. Právě interakce se zákazníky je velmi cenná. Najděte své potenciální zákazníky na letních akcích, dětských dnech a festivalech a přichystejte pro ně program. Soutěže, hry nebo promo akce se zajímavými reklamními předměty fungují. A jako vždy – vsaďte na praktické reklamní předměty, které lidi na takových akcích opravdu využijí! Slaměné klobouky, sluneční brýle nebo pláštěnky, to je téměř sázka na jistotu.

Má to smysl! Rozdáním reklamních předmětů a osobní interakcí na akci vaše propagace nekončí. Hned jak se obdarovaní z takové akce rozjedou domů, vaše značka může dál cestovat (nejen) po České republice. vaše logo a sdělení se tak dostane do zorného pole dalších a dalších lidí (a tím i dalších potenciálních zákazníků).

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide