Kovový termohrnek VICUIT, 350 ml - šedá
Minimalistický dvoustěnný termohrnek z nerezové oceli v šedém provedení představuje elegantní způsob, jak si vychutnat teplý nápoj kdekoli na cestách. Moderní matný povrch doplněný o jemný kovový lem působí profesionálně a izolační vrstva spolehlivě udržuje stabilní teplotu obsahu.
Umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou skrze funkční víčko s otvorem na pití a odolné materiálové složení zaručuje dlouhou životnost při každodenním používání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Minimalistický dvoustěnný termohrnek z nerezové oceli v šedém provedení představuje elegantní způsob, jak si vychutnat teplý nápoj kdekoli na cestách. Moderní matný povrch doplněný o jemný kovový lem působí profesionálně a izolační vrstva spolehlivě udržuje stabilní teplotu obsahu.
Umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou skrze funkční víčko s otvorem na pití a odolné materiálové složení zaručuje dlouhou životnost při každodenním používání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Šedá |
|---|---|
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Materiál | nerez |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem termohrnku | 350ml |
| Použití | Na kávu, Do auta |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø85×144 mm |
| Typ uzávěru | Odklápěcí (flip víčko) |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 270 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.57282.3.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.