Keramický hrnek ZOOM s bílým lemem, 300 ml - bílá
Minimalistický bílý keramický hrnek zaujme sofistikovanou kombinací matného vnějšího povrchu a lesklé vnitřní části. Čistý design s jemným bílým lemem působí vkusně na každém pracovním stole i v domácí kuchyni.
Snese pravidelné mytí v myčce nádobí i ohřev v mikrovlnné troubě, což potvrzuje jeho vysokou odolnost. Ergonomické ouško zajišťuje jistý úchop při vychutnávání oblíbené kávy, čaje nebo krémového latté.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Minimalistický bílý keramický hrnek zaujme sofistikovanou kombinací matného vnějšího povrchu a lesklé vnitřní části. Čistý design s jemným bílým lemem působí vkusně na každém pracovním stole i v domácí kuchyni.
Snese pravidelné mytí v myčce nádobí i ohřev v mikrovlnné troubě, což potvrzuje jeho vysokou odolnost. Ergonomické ouško zajišťuje jistý úchop při vychutnávání oblíbené kávy, čaje nebo krémového latté.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Hnědá |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Objem hrnku | 300ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Provedení hrnku | Designové |
| Rozměry produktu | 7.5 x 6.5 x 10 x ø 7.5 cm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky |
| Váha produktu | 309 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.26209.1_9.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.