Keramický hrnek SPOON s barevným vnitřkem a lžičkou, 300 ml - modrá / bílá
Uklidňující modrá barva vnitřního prostoru bílého keramického hrnku vytváří elegantní estetický dojem. S objemem 300 ml poslouží jako praktický společník pro chvíle odpočinku s šálkem čaje i pro pracovní nasazení u počítače.
Obsahuje modrou keramickou lžičku chytře umístěnou v uchu, kterou již nikdy nebudete muset hledat v zásuvce. Povrch je plně kompatibilní s mikrovlnnou troubou i myčkou nádobí, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou péči.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Uklidňující modrá barva vnitřního prostoru bílého keramického hrnku vytváří elegantní estetický dojem. S objemem 300 ml poslouží jako praktický společník pro chvíle odpočinku s šálkem čaje i pro pracovní nasazení u počítače.
Obsahuje modrou keramickou lžičku chytře umístěnou v uchu, kterou již nikdy nebudete muset hledat v zásuvce. Povrch je plně kompatibilní s mikrovlnnou troubou i myčkou nádobí, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou péči.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Modrá |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 300ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Provedení hrnku | Se lžičkou |
| Rozměry produktu | ø86×106 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky, Do myčky |
| Váha produktu | 290 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.48028.5_1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Potřebujete potisk, který odolá i mytí v myčce? Tento technologicky náročný způsob brandingu je určen pro produkty ze skla a keramiky, kdy je motiv vypálen do povrchu předmětu. Technologie využívá přímých barev, není vhodná pro složité plnobarevné motivy.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.