Kamenný zápisník s korkovým obalem A5 Stoneleaf - hnědá
Hnědý kamenný zápisník formátu A5 přináší revoluci v psaní spojením přírodního FSC korkového obalu a inovativního papíru vyrobeného z kamene. Vnitřních 80 listů bílého linkovaného papíru s vysokou gramáží vyniká extrémní hladkostí a mimořádnou odolností proti vlhkosti či roztržení.
Obsahuje pevnou vazbu a praktickou černou záložku pro snadné sledování rozpracovaných úkolů. Celý komplet je dodáván v ekologickém kraftovém obalu, který podtrhuje unikátní charakter tohoto udržitelného doplňku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Hnědý kamenný zápisník formátu A5 přináší revoluci v psaní spojením přírodního FSC korkového obalu a inovativního papíru vyrobeného z kamene. Vnitřních 80 listů bílého linkovaného papíru s vysokou gramáží vyniká extrémní hladkostí a mimořádnou odolností proti vlhkosti či roztržení.
Obsahuje pevnou vazbu a praktickou černou záložku pro snadné sledování rozpracovaných úkolů. Celý komplet je dodáván v ekologickém kraftovém obalu, který podtrhuje unikátní charakter tohoto udržitelného doplňku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Certifikáty | Conform Cadmium directive 91/338/EC, Conform the U.S. lead content, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 34 cm |
| Formát | A5 |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Materiál | FSC korek, kamenný papír |
| PaperRulingLayout | Linkované stránky |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 21.3 x 14.2 x 1.3 cm |
| Váha produktu | 370 g |
| Výška kartonu v cm | 25,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 34 cm |
| Kód produktu | 8.620469.9.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.