Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Velmi dobré
Akce Reklamní předměty Textil a oblečení Pracovní oděvy Dárkové koše Elektro a USB Kalendáře a diáře Reklamní tašky Tiskoviny Jídlo a nápoje Venkovní reklama
Upřesnit filtrování
Černá
Gelové
Ekonomický potisk reklamních předmětů
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Černé gelové propisky

Černé gelové propisky nabízejí výjimečně plynulé psaní bez šmouh. Gelový inkoust poskytuje sytou a výraznou čáru na jakémkoli papíru. Tyto propisky jsou spolehlivé pro důležité zápisky i osobní poznámky. Díky kvalitnímu provedení získáte komfort při každém použití. Pořiďte si černé gelové propisky pro dokonalý psací zážitek.

Aktivní filtry

Černá
Gelové
Ekonomický potisk reklamních předmětů
Celkem 6 produktů
Novinka BOLT. Kuličkové pero z ABS s kovovým klipem
BOLT. Kuličkové pero z ABS s kovovým klipem
Kuličkové pero z ABS s pogumovaným povrchem, protiskluzovou rukojetí a kovovým klipem. Černý inkoust, balení obsahuje gelovou náplň
3 barvy
8,69 - 12,37 Kč
10,51 - 14,97 Kč (s DPH)
Novinka Gelové kuličkové pero FINE GEL
Gelové kuličkové pero FINE GEL
Oblíbený typ propisky v červeném transparentním provedení s gelovou, modře píšící náplní
3 barvy
6,96 - 8,08 Kč
8,42 - 9,78 Kč (s DPH)
Novinka Gelové kuličkové pero JONICO GEL
Gelové kuličkové pero JONICO GEL
Červené plastové metalické tělo doplňují lesklé barevné doplňky. Velkoobsahová gelová náplň, modře píšící.
5 barev
10,15 - 11,79 Kč
12,28 - 14,27 Kč (s DPH)
Plastové gelové pero MIRA GEL
Plastové gelové pero MIRA GEL
Plastové pero s pochromovanými doplňky a velkoobsahovou gelovou náplní. Pero píše modře.
4 barvy
8,06 - 9,35 Kč
9,75 - 11,31 Kč (s DPH)
Kovové kuličkové pero Parker IM BALLPOINT II
Kovové kuličkové pero Parker IM BALLPOINT II
Kovové značkové kuličkové pero Parker nabízí elegantní zužující se tvar a povrchovou úpravu příjemnou na dotek, což z něj činí dokonalý psací nástroj pro studenty i profesionály. Pero má cvakací mechanismus, kuličkový hrot a inkoust Quinkflow pro mimořádně plynulý a spolehlivý zážitek ze psaní. Pro použití s náplněmi QUINK Ballpoint a gelovým inkoustem. Dodává se s jednou náplní a dárkovou krabičkou Parker. Exkluzivní design.
2 barvy
328,20 - 493,06 Kč
397,12 - 596,60 Kč (s DPH)
Sada per Swiss Peak Luca z RCS recyklované mosazi Černá
Sada per Swiss Peak Luca z RCS recyklované mosazi Černá
Zlepšete svůj zážitek z psaní se sadou per Swiss Peak Luca RCS Recycled Brass Deluxe Pen Set. Tato sada obsahuje elegantní černá pera se zlatými akcenty. Tato pera jsou vyrobena z 55 % z recyklované mosazi s certifikací RCS a nabízejí eleganci i udržitelnost. Kuličkové pero funguje pomocí otočného mechanismu a obsahuje náplň s modrým inkoustem, který píše na šířku 1,0 mm až 1200 m. Pero s uzávěrem je vybaveno modrým gelovým inkoustem, který nabízí 800 m hladkého psaní ve stejné šířce 1,0 mm. Obě pera jsou zakončena ocelovým klipem a na středovém kroužku je vyryto logo Swiss Peak. Tato sada je uložena v prémiové dárkové krabičce.
228,94 - 322,22 Kč
277,02 - 389,89 Kč (s DPH)

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

Aktuální obrázek týmu v patičce