Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Velmi dobré
Akce Reklamní předměty Textil a oblečení Pracovní oděvy Dárkové koše Elektro a USB Kalendáře a diáře Reklamní tašky Tiskoviny Jídlo a nápoje Venkovní reklama
Upřesnit filtrování
Pánské
Potisk textilu
7XL
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Hledáte stylové reklamní oblečení, ve kterém mohou vaši zaměstnanci skvěle prezentovat vaši firmu?Pánské polokošile

Pak vsaďte na polokošile s výšivkou.

V nabídce máme pánská polo trička, která se hodí nejen na obchodní jednání, golfové odpoledne, ale i pro jakoukoliv jinou příležitost, která si žádá formálnější oblečení.

Vybírat můžete z mnoha značek, barev, různých materiálů i střihů.

Záleží na vaší preferenci. Díky jednoduchému filtru si pohodlně vyberete přesně to, co hledáte.

více Sbalit text

Aktivní filtry

Pánské
Potisk textilu
7XL
Celkem 1 produkt
Polokošile s krátkým rukávem Korntex High-End Polycotton Hi-Vis Polo Shirt Cambridge
Polokošile s krátkým rukávem Korntex High-End Polycotton Hi-Vis Polo Shirt Cambridge
Odolná polokošile ze směsi bavlněných tkanin. Měkký prodyšný polyester na vnější straně, bavlna na vnitřní. Vysoce kvalitní tkanina piké. Stylová léga se třemi knoflíky. 5 cm široké reflexní pruhy kolem těla a dva 5 cm široké reflexní pruhy přes obě ramena. EN ISO 20471:2013 + A1:2016, třída 2. Oranžová také vyhovuje GO/RT 3279. Vybaveno čárovým kódem EAN. Jednotlivě balené v polyetylenových sáčcích. Návod k použití ve všech úředních jazycích EU. Výrobce garantuje reflexní vlastnosti podle normy EN pro 25 pracích cyklů do 40 °C. Tento článek je věnován osobním ochranným prostředkům (OOP). Podle nařízení EU 2016/425 o osobních ochranných prostředcích je ze strany výrobce povinné EU prohlášení o shodě. Prohlášení o shodě je k dispozici na adrese www.korntex.com..
2 barvy
10 velikostí
314,11 - 553,44 Kč
380,07 - 669,66 Kč (s DPH)

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

Aktuální obrázek týmu v patičce