Tyto košile vynikají klasickými manžetami zapínanými na knoflíky, které zajišťují elegantní a upravený vzhled. Velikost XXL poskytuje dostatek prostoru pro pohodlí, aniž byste museli obětovat styl. Díky kvalitnímu zpracování jsou košile vhodné jak do kanceláře, tak na neformální setkání. Zvolte košile, které skvěle padnou a podtrhnou vaši image.
Pánská košile s předsunutými rameny a vsazenými rukávy. Léga s jednoduchým prošitím. Rukávová léga s jedním knoflíkem, manžeta se dvěma knoflíky. Zaoblené rohy manžet.
Pánská košile se špičatým límcem, předsunutými a vsazenými rukávy. Léga s jednoduchým prošitím. Manžety se zaoblenými rohy a dvěma knoflíčky. Manžetová léga s jedním knoflíčkem.
Pánská košile s předsunutými rameny a vsazenými rukávy. Léga s jednoduchým prošitím. Rukávová léga s jedním knoflíkem, manžeta se dvěma knoflíky. Zaoblené rohy manžet.
Možnost srolovat rukávy pomocí knoflíku a upevnění v horní části paže. Knoflíková manžeta pro styl s dlouhým rukávem. Úzký měkký límec. Polovypasovaný pánský styl. Atraktivní kostkovaný vzor. Doplněk dámského stylu, PR350.
4 barvy
6 velikostí
327,17 - 631,08 Kč
395,88 - 763,61 Kč (s DPH)
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.